http://megadrogeria.pl/911-thickbox_alysum/declaration-revitalizing-facial-skincare-rewitalizujaca-emulsja-do-twarzy-50ml.jpg Zobacz pełny widok
Declaration Revitalizing Facial Skincare rewitalizująca emulsja do twarzy 50ml

Dostępny

Dostępność 1 dzień

3432240014399

Producent: Cartier

Woda toaletowa spray 100ml męska


Historia Historia


Miłość zawsze jest w centrum zainteresowań Cartier. Kiedy w roku 1998 Cartier obchodził swoją 150 rocznicę powstania, była to również wyjątkowa okazja do celebrowania “150 lat historii i mnóstwa miłości.”
W tym samym roku Cartier stworzył Déclaration, zapach, który łączy przepych z detalem i oddaje emocje jaką jest życie. Déclaration jest atrybutem miłości, najintensywniejszą ze wszystkich emocji i unikalnym osobistym uczuciem, które kryje w sobie piękne, wyjątkowe chwile, zapierające dech w piersiach, ale również chwile złości, zazdrości...


Koncept


Miłość ma kolor i imię, dlatego może przybierać wiele form: zapach skupiony na innowacji i nowoczesności, nazwie, flakonie i opakowaniu. Nowa metoda na męskie zapachy… i początek nowej miłosnej opowieści dla Cartier. Déclaration to lustro nowoczesnego mężczyzny, jego emocji, droga doświadczania miłości… czasami natchniona i stanowcza, potem nagle krucha i niepewna. Déclaration jest naturalnym towarzyszem o tak widocznej złożoności.


Kompozycja zapachowa


Rozpoznawalny i bardzo nowoczesny zapach, który czerpie elegancję ze swojej świeżości. Jego struktura zaprojektowana została, by uwodzić młodych mężczyzn poszukujących zapachu, który mógłby wyrazić ich samych: połączenie drzewa cedrowego i delikatnej palonej brzozy. Déclaration dał nowe wytyczne męskiemu zapachowi na czas jego launchu, drzewną świeżość.


Świeża woda toaletowa dla mężczyzn z rodziny fougere-drzewnej. Przeznaczona dla mężczyzn zakochanych, otwartych i pełnych pasji. Dla mężczyzn pewnych siebie, konsekwentnych, o wesołym usposobieniu i szlachetnym charakterze.


W elegancki i wyrafinowany flakon wpisany jest motyw serca symbolizujący wyznanie miłości. Butelka dostała nagrodę \"Twojego Stylu\" za najpiękniejszy flakon perfum roku 1998.


Nuta zapachowa: cedr, ambra, wetiwer, mech dębu, kardamon, pieprz, jałowiec, mandarynka, kolendra, bergamot, brzozaPojemność: 50 ml
Płeć: męski

Napisz swoją recenzję

Declaration Revitalizing Facial Skincare rewitalizująca emulsja do twarzy 50ml

Declaration Revitalizing Facial Skincare rewitalizująca emulsja do twarzy 50ml

Woda toaletowa spray 100ml męska Historia Historia Miłość zawsze jest w centrum zainteresowań Cartier. Kiedy w roku 1998 Cartier obchodził swoją 150 rocznicę powstania, była to również wyjątkowa okazja do celebrowania “150 lat historii i mnóstwa miłości.

Napisz swoją recenzję

Dostępność: Dostępność 1 dzień

70,99 zł

» Dodaj do listy życzeń

Okazje.info.pl
Pobieranie danych...