http://megadrogeria.pl/1599-thickbox_alysum/aqua-allegoria-herba-fresca-woda-toaletowa-spray-125ml.jpg Zobacz pełny widok
Aqua Allegoria Herba Fresca woda toaletowa spray 125ml

Dostępny

Dostępność 1 dzień

3346470109537

Producent: Guerlain

Aqua Allegoria to rodzina lekkich wód toaletowych dla kobiet, w których dominują naturalne wonie owoców lub kwiatów, na przykład grejpfruta, kwiatu pomarańczy czy lawendy, wykreowana w laboratoriach firmy GuerlainTwórcę zapachów - Jean-Paula Guerlaina zainspirowały zmiany, jakie nastąpiły w ostatnich dziesięcioleciach w życiu kobiet. Panie prowadzące aktywny tryb życia potrzebują dyskretnych perfum na cały dzień, którymi mogłyby pachnieć zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi. Herba Fresca to pachnidło świeże i czyste. Odświeżające jak zapach trawy po deszczu oraz poranny spacer po zroszonej łące. Daje nam poczucie odprężenia i dodaje optymizmu.


Nuty zapchowe:
Nuta głowy: grejpfrut, bergamotka, cytryna
Nuta serca: czarna porzeczka, petit grain
Nuta bazy: drzewo sandałowe, paczula, waniliaPojemność: 125 ml
Płeć: damski

Napisz swoją recenzję

Aqua Allegoria Herba Fresca woda toaletowa spray 125ml

Aqua Allegoria Herba Fresca woda toaletowa spray 125ml

Aqua Allegoria to rodzina lekkich wód toaletowych dla kobiet, w których dominują naturalne wonie owoców lub kwiatów, na przykład grejpfruta, kwiatu pomarańczy czy lawendy, wykreowana w laboratoriach firmy GuerlainTwórcę zapachów - Jean-Paula Guerlaina zainspirowały zmiany, jakie nastąpiły w ostatnich dziesięcioleciach w życiu kobiet. Panie prowadzące aktywny tryb życia potrzebują dyskretnych perfum na cały dzień, którymi mogłyby pachnieć zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi.

Napisz swoją recenzję

Dostępność: Dostępność 1 dzień

202,99 zł

» Dodaj do listy życzeń

Okazje.info.pl
Pobieranie danych...