http://megadrogeria.pl/2653-thickbox_alysum/angel-wklad-do-wody-perfumowanej-spray-50ml.jpg Zobacz pełny widok
Angel wkład do wody perfumowanej spray 50ml

Dostępny

Dostępność 1 dzień

3439600277098

Producent: Thierry Mugler

Angel wkład do wody perfumowanej spray 50ml


Angel - orientalno-smakowew perfumy dla kobiet, wykreowane przez Verę Strubi, wprowadzone na rynek przez dom mody Thiery Mugler w roku 1992.


Zapach klasyczny i ponadczasowy. Jedno z najpopularniejszych pachnideł lat dziewięćdziesiątych XX wieku z powodzeniem rywalizujące we Francji z perfumami wszech czasów - Chanel N° 5.


Nazwa ma oddawać wieloznaczność i złożoność kompozycji. Słowo "anioł" kojarzy się bowiem zarówno z czystością i świętością, jak i władzą i śmiercią.
Zapach niezwykle kobiecy, wyrazisty posiadający silną, nie znoszącą sprzeciwu osobowość, co sprawia, że zyskuje albo fanatycznych miłośników, albo śmiertelnych wrogów.


Określany przez producenta jako soczysty i łakomy, niebiański, pyszny i zmysłowy, mocny, apetyczny i unikalny. Angel zapoczątkował w perfumiarstwie nowy nurt, który można określić jako "psychoanalityczny". Ważnymi składnikami są nuty oddziałujące na podświadomość człowieka, odwołujące się do wspomnień z dzieciństwa i przyjemnych doznań smakowych (woń czekoladek, karmelu, miodu).


Nuta zapachowa: bergamotka, truskawka, kokos, konwalia, jaśmin, konwalia, róża, orchidea, miód, wanilia, paczula, karmel, kumaryna, czekolada, piżmo, ambra, drzewo sandałowe.Pojemność: 50 ml
Płeć: damski

Napisz swoją recenzję

Angel wkład do wody perfumowanej spray 50ml

Angel wkład do wody perfumowanej spray 50ml

Angel wkład do wody perfumowanej spray 50ml Angel - orientalno-smakowew perfumy dla kobiet, wykreowane przez Verę Strubi, wprowadzone na rynek przez dom mody Thiery Mugler w roku 1992. Zapach klasyczny i ponadczasowy.

Napisz swoją recenzję

Dostępność: Dostępność 1 dzień

274,99 zł

» Dodaj do listy życzeń

Okazje.info.pl
Pobieranie danych...